Пт, 29.03.2024, 16:46
 
Головна Реєстрація Вхід
Зробити стартовою / Додати у Вибране / RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Розділи » Різне » Звідки беруться священнослужителі без парафій!
Звідки беруться священнослужителі без парафій!
lag-mykolajДата: Ср, 27.02.2008, 11:12 | Повідомлення # 16
Група: Перевірені
Повідомлень: 13
Статус: Offline
Геродоту: кожний благочиний знає реальний стан парафій свого благочиння (кількість парафіян, звершених треб) ось від цих показників й потрібно визначити матеріальний статус парафії. Звіти парфіяльних священиків до уваги брати не варто (на сайті Львівського єпархіального управління УПЦ оприлюднено Річний єпархіальний звіт за 2006 р. (в форматі MS Word) http://orthodox-lviv.narod.ru/ у котрому зазначено що величезна парафія в Жовкві налічує лише 400 вірних у той же час маленька сільська с. Сопошин 280, інший цікавий нюанс у звіті: підконтрольні архиєрею Львівські парафії виявляється звершують більше половин всіх треб єпархії. На лице факт приховування парфіяльними священиками реальних маштабів своєє парафії). Ось вам й кошти для фонду взаємодопомоги.

Добавлено (27.02.2008, 11:12)
---------------------------------------------
Геродоту: кожний благочиний знає реальний стан парафій свого благочиння (кількість парафіян, звершених треб) ось від цих показників й потрібно визначити матеріальний статус парафії. Звіти парфіяльних священиків до уваги брати не варто (на сайті Львівського єпархіального управління УПЦ оприлюднено Річний єпархіальний звіт за 2006 р. (в форматі MS Word) http://orthodox-lviv.narod.ru/ у котрому зазначено що величезна парафія в Жовкві налічує лише 400 вірних у той же час маленька сільська с. Сопошин 280, інший цікавий нюанс у звіті: підконтрольні архиєрею Львівські парафії виявляється звершують більше половин всіх треб єпархії. На лице факт приховування парфіяльними священиками реальних маштабів своєє парафії). Ось вам й кошти для фонду взаємодопомоги.


З повагою свящ. Миколай.
геродотДата: Ср, 27.02.2008, 20:13 | Повідомлення # 17
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Статус: Offline
Доброчесний отче Миколо! Виклад певних стат. даних не пояснює механізму реалізації Ваших ідей висловлених в попередньому Вашому пості.

Певною мірою ідея Ваша непогана, але я тільки собі уявляю реакцію наших ДЕСПОТІВ на це. А якщо говорити про можливу реакцію керівників парафій тбт настоятелів --- ой, уявляю про що вони б заговорили... angry cry sad

lag-mykolajДата: Чт, 28.02.2008, 12:37 | Повідомлення # 18
Група: Перевірені
Повідомлень: 13
Статус: Offline
Згідний з Вами. Але настоятелі не власники парафій, а лише уповноважені ЦЕРКВОЮ представники! Тому повинні виконувати всі рішення священноначалія.
Проблем у Церкві багато, але їх треба вирішувати.
На черзі питання відновлення безкоштовної духовної освіти. Безкоштовна освіта дозволить готувати достойних пастирів, а не тих хто платить за перебування в духовних школах, а згодом перетворюється в священиків без парафій.
Це моє бачення на вихід з цієї проблем. Лише консолідуючи всі сили ми зможемо подолати всі вищеобговорені церковні кризи.

Добавлено (28.02.2008, 12:37)
---------------------------------------------
"Виклад певних стат. даних не пояснює механізму реалізації Ваших ідей висловлених в попередньому Вашому пості"

А що до механізму.
Потрібно ввести умовний податок з парафії (щомісячний чи річний) в розмірі Х на кількість парафіян, де Х фіксована сума, а також символічний податок з треб (наприклад 1 грн. чи 5 грн., хоча було б ідеально 10% від суми пожертви отриманої душпастирем за виконання треби). Можливо ідея утопічна, але без солідарної системи ми не зможемо зацікавити молодих душпастирів перспективою служіння у неперспективних населених пунктах.
А який вихід бачите Ви?


З повагою свящ. Миколай.
геродотДата: Чт, 28.02.2008, 19:23 | Повідомлення # 19
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Статус: Offline
Quote (lag-mykolaj)
повинні виконувати всі рішення священноначалія.

Есть большая проблема с Владыками. Считаю что с ними у нас - целое горе. Однажды был свидетелем разговора двух иерархов (ныне здравствующих) о том чтобы неплохо было бы установить большую плату за рукоположение либо назначение, чтобы ставленику было жаль затрачених денег и он не бросал приход. Это же не просто форменное безобразие, а... практически церковное преступление.

Quote (lag-mykolaj)
А який вихід бачите Ви?

Мне кажется, что начать стоит с наших архипастырей. Кого-то и выгнать бы стоило, кое кому поставить на вид. Что мы все не знаем, как некто приторговывают приходиками и хиротониями? А потом и к Вашей идее подойти было бы неплохо о 10%.(хотя это библейский принцип). Правда фин.мат часть ни в коем разе нельзя вверять епископам. Думаю стоит использовать напр. братства или подобные структуры... Вообще стоит еще поразмыслить!
lag-mykolajДата: Пт, 29.02.2008, 10:07 | Повідомлення # 20
Група: Перевірені
Повідомлень: 13
Статус: Offline
Згідний. Давайте поміркуємо разом. В подальшому можемо всі ці питання вирішувати не форумі (щоб нікого не спокушати) а в ICQ чи e-mail

З повагою свящ. Миколай.
геродотДата: Пт, 29.02.2008, 20:26 | Повідомлення # 21
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Статус: Offline
Оно то так! Просто как-то хотелось чтобы наши иерархи почитали эти посты...
lag-mykolajДата: Нд, 02.03.2008, 11:13 | Повідомлення # 22
Група: Перевірені
Повідомлень: 13
Статус: Offline
Шановний Геродот. Вважаю що наша дискусія не для тог щоб нею вколоти ієрархів, а для обговорення можливих шляхів реальної проблеми в сучасній УПЦ.
Думав закритий ефір відкриє й Ваші уста й ми спільно могли б теоретично змоделювати шлях виходу з кризи, котра назріває.
Чекаю Ваших пропозицій на форумі.


З повагою свящ. Миколай.
геродотДата: Нд, 02.03.2008, 20:45 | Повідомлення # 23
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Статус: Offline
Упаси Бог тыкать пальцами в глаза иерархам. (Хотя следовало бы перед ними поставить ряд вопросов! Евангельские принципы никто еще не отменял!) К ним прямо в этой теме никто не обращался. Что касается "закритого ефіру", то я не отказался от общения. Нужно время подумать. Надеюсь Вы, отец Николай, не требуете немедленного ответа?

Кстати, что касается ссылки http://orthodox-lviv.narod.ru/. Это же Моспатриархийные дела. Я собственного говорил о наших скорбных вопросах. Меня конечно огорчает состояние дел во всех ветвях православия нашей страны. Но дела нашей Церкви, откровенно говоря волнуют, больше всего. Уж извините!!!

lag-mykolajДата: Пн, 03.03.2008, 10:06 | Повідомлення # 24
Група: Перевірені
Повідомлень: 13
Статус: Offline
геродот,
Подібного звіту на сайтах єпархіальних управлінь УПЦ КП мені відшукати не вдалось. Даний звіт використав як зразок, бо сам родом з Львівщини й добре обізнаний з реальним станом справ у вище згараних парафіях.
Думаю подібні статистичні маніпуляції-пережиток радянської епихи. Але чи це по ПРАВОСЛАВНОМУ?


З повагою свящ. Миколай.
protоsДата: Пт, 14.03.2008, 11:18 | Повідомлення # 25
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Цікава тема... і судження форумчан теж...
не з усіма судженнями можу погодитись, проте, дозвольте, висловлю свою думку.
Як на мене, існує ще одна, дуже важлива проблема: самі ці "священики без парафій".
Адже він (цей священик) знав, на що йде.... його ж не примусово рукополагали....
а замисливши собі "ЩАСЛИВЕ І БАГАТЕ" життя парафіяльного священика і отримавши бідненьку парафію
він вирішує "заробляти на хліб, бо треба ж з чогось жити" і кидає Церкву....
от вам і короткий виклад історії багатьох цих "безпарафіяльних"...
якщо ви сумніваєтесь -- поспілкуйтесь з ними (я неодноразово мав таку нагоду)
і самі побачите....


прот. М. Щербань
Форум » Розділи » Різне » Звідки беруться священнослужителі без парафій!
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Locations of visitors to this page
Використовуються технології uCoz