Опитування
На якій мові повинно звершуватись богослужіння в храмі?
Всього відповідей: 912

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Ім’я *:
Email:
www (за наявності):
ICQ:
Місто:
Всі смайли
Код *:

Сторінки: « 1 2 3 4 5 »
Показано 37-48 з 51 повідомлень
13.12.2007
15. Ігор
Тепер, після того як ви сказали, знайшов! Дякую!
Було б тоді краще, якщо це можливо, щоб це меню відкривалося не внизу в окремому вікні, бо внизу його складніше помітити, а відразу після слова "фотогалерея", так як це є на більшості сайтів.

13.12.2007
14. Admin (logos)
Вельмишановний Ігор! Щодо користування нашою фотогалереєю, то Ви мабуть не помітили праворуч під головним меню існує окреме меню для галереї, яку поділено на розділи, наприклад: Власні фото адміністратора і т.д відкривши яку ви зможете одразу ознайомитись на одній сторінці з великою кількістю фотографій.

12.12.2007
13. Ігор
Ще продовження:

Ще одна ремарка на рахунок даного сайту. Мені особисто не дуже сподобалося користуватися фотогалереєю. Було б чудово, якби на кожній сторінці було значно більше маленьких картинок для попереднього пергляду. Щоб не треба було нажимати на кожну сторінку і бачити лишень три картинки, а можна було нажати на одну сторінку, і там би було фотографій 20-ть. Сподіваюся що зрозуміло пояснив.
Ще раз вітаю вас зі створенням сайту! Натхнення вам та Божої допомоги!!!


12.12.2007
12. Ігор
Продовження:

Також, не можу погодатися з Наталею на рахунок визначення форуму "Аксіос"("Axios") як молодіжного форуму!! Для більшості людей яким за 30 визначення "молодіжний", означає що на форумі спілкуються діти і що їм там немає що робити... А це абсолютно неправильно! Даний форум створювався як звичайний православний форум, і є наступником чи не самого першого форуму КП. Те що ним зараз опікуюється брат з молодіжного братства і що більшість дописувачів люди молодого віку, ще не робить його молодіжним. Форуму потрібні відвідувачі різного віку, особливо священики!


12.12.2007
11. Ігор
Приєднюсь до привітань що до створення сайту!
Погоджуюся з Наталею, що це чудово що кількість сайтів нашої Церкви збільшується! Ось тільки головне не кількість, а якість!!! Є багато сайтів які не поповнюються, або дуже слабо поповнюються! Тому бажаю, щоб ваш сайт активно жив і приносив суспільну користь!
На рахунок форму також погоджуюсь з Наталею! Одна справа підтримувати сайт, і зовсім інша справа підтримувати форум!!!
Більшість форумів КП або зовсім не живуть, або "дихають на ладан". Тому, якщо ви зможеше створити ЖИВИЙ форум, то тоді чудово, а якщо не вийде, то краще за допомогою ваших відвідувачів підтримати життя тих форумів які вже живуть!

09.12.2007
10. віра
Портал хороший цікавою та ознайомчою інформацією. Гарні та якісні фотографії, але їх мало :).
Дякую за Ваші потрібну суспільству працю

28.10.2007
9. Наталя
Слава Ісусу Христу!

Вітаю з новим сайтом! Чудово, що кількість сайтів нашої Церкви збільшується smile

з.і. хотілося б зробити замітку відносно форуму: ми вже маємо декілька форумів, які, на жаль, чомусь "не розвиваємо". А прагнемо робити свої. Можливо доцільнішим буде дізнаватися про ті, які існують і спілкуватися там? smile

н-д: форум веб-розробників Київського Патріархату - http://cerkva.te.ua/forum/

молодіжний православний форум "Аксіос" (який існує вже понад два роки і є досить таки активним) - http://www.my-forum.org.ua/go/

православний форум "Сионська горниця" - http://orthonet.org.ua/forum/index.php


21.10.2007
8. Афанасій
Мої вітання Вашому порталу.
Можна знайти багато інших сайтів, що містять церковні новини, однак Ваш портал хоча він і існує мало часу, відрізняється послідовністю і любов’ю до Церкви. Видно що Ваша праця здійснюється з любов’ю до Церкви а для мене це є найбільшою перевагою.

18.10.2007
7. Андрій Чмєль
Слава Ісусу Христу!
Вітаю - прекрасна робота. Так тримати!

18.10.2007
6. Беларус
sad Сайт добры. А вось я жыву ў Роўна і жадаю маліцца па-беларуску! І езжу дзеля гэтага ва Львоў.
Ну вы ж ніколі не зробіцеся царквой усёй Украіны...

18.10.2007
5. Оксана
Щиро бажаю процвітання, відвідин проекту численними людьми, добра, любові і допомоги Божої всім творцям і гостям, та всього найкращого!

17.10.2007
4. свящ. Миколай Лагодич (lag-mykolaj)
Слава Ісусу Христу!
Вітаємо з почином!