Сб, 23.09.2023, 03:40
 
Головна Реєстрація Вхід
Зробити стартовою / Додати у Вибране / RSS
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
ОПИТУВАННЯ
Як Вам наш оновлений портал?
Всього відповідей: 386
Головна »

Хто такі Свідки Єгови?

Свідки Єгови - це люди, які з-поміж нас вийшли, але не є з нами (пор. 1 Йо. 2, 19). Ця організація була зареєстрована в Америці як торгова фірма під назвою „Watch Tower Society", цебто
Товариство „Вартова Башта", яке об'єднує бізнесменів, власників великого капіталу.
Ґеорґ Нєвєжол з Дуйсбурґа, який протягом сорока п'яти років був Свідком Єгови й активно діяв у Польщі та Німеччині, переконався: „Свідки Єгови -це антибіблійна, антихристиянська й антилюдська організація, розрахована на одурманення й використання наївних і богобоязливих людей. Ця організація заплямована кров'ю. Вона доводить до самогубства дуже багатьох людей, руйнує родини і зводить на манівці не тільки дорослих, але й дітей із змарнованих родин, залишаючи їх наодинці з долею. Спійманий у тенета агітації стає немовби задурманений, забуває про сім'ю, не піклується ні про дітей, ні про інших членів родини".
Погоджуючись з Ґеорґом Нєвєжолом стосовно Свідків Єгови, можна доповнити, що Свідки Єгови -це антиекуменічна, антинаукова, антисуспільна й антидержавна організація, яка своєю діяльністю прагне знищити всіх і все, що не охоплене Товариством „Вартова Башта". Це вовки в овечих шкурах (пор. Мт. 7, 15; Ді. 20, 29), які вважають себе людьми нової релігії й віри та різко виступають проти християнства. Свідки Єгови - це представники завуальованого войовничого атеїзму. Маючи великі фінансові можливості, ведуть боротьбу за допомогою специфічних методів. Вони становлять велику небезпеку для цілих народів, суспільних груп, родин і окремих особистостей.
Раймонд Франц, колишній  член і  кандидат у президенти цієї організації (після свого стрия Вільяма Франца), у книзі „Crisis of conscience" - „Криза сумління", виданій у 1983 році в Америці, розповідає про огидні закулісні таємниці Бруклінського центру і про його механізми. Метою цієї розповіді є бажання застерегти всіх людей, які через свою богобояз-ливість і легковірність „потрапляють у пащу страхітливого „молоха" - організації „Вартова Башта". У книзі Раймонда Франца мова йде про те, що „Свідки Єгови - це організація, яка практикує духовний терор, нетолерантно обмежує свободу думки, виступає диктатором, зловживає владою, здійснює фінансові махінації. Керівники організації - нечесні люди, які мають тільки власні зацікавлення і не дбають про добро загалу. Бруклінські пророки і спасителі спекулюють Біблією, Ісусом, людською наївністю, легко збиваючи на цьому капітал, який становить мільярди доларів".
У вступі до німецького видання читаємо: „Висновки-спостереження Раймонда Віктора Франца є чимось новим, їх важко назвати полемікою з науковими догмами, це радше відхилення завіси і викриття правлінської суті керівних кадрів американського товариства „Вартова Башта" в Брукліні, яка досі була за сімома замками". Завдяки цій книзі, яка була перекладена багатьма мовами світу, маємо уяву про найвищий апарат влади і застосовувані методи тотального панування начебто релігійної організації.
Свідки Єгови стверджують, що вони є справжніми християнами, а правдиве християнське віровчення з погордою називають „християнізмом" або „номінальним християнством*, вершиною якого є католицизм -фальшива релігія, секта, справа сатани. Свідки Єгови не знають і не хочуть знати, що вони не християни, оскільки відкинули всі християнські правди, об'явлені Святим Письмом, і всі Святі Тайни, які встановив Ісус Христос для нашого спасіння. Хрещення, яке приймають Свідки Єгови, не є Святим Хрещенням на відпущення первородного гріха, а звичайною купіллю-символом, як вони самі це визнають. Насправді ж це зашморг для впольованої людини, який спонукає певну особу до „мисливської служби": мандрувати від оселі до оселі, від дверей до дверей, складати щомісячні рапорти про здійснену проповідницьку роботу своїм наглядачам.
Свідки Єгови відкинули жертву Святої Літургії, яка, на їх погляд, є ідолопоклонством і марнослів'ям. Вони не знають, що це не тільки найсвятіша Ісусова й наша жертва, але й одночасно Учта, яку Божий Син приготував своєму народові для вічного життя, щоб жоден, хто причастився з тої чаші, не втомився в дорозі до дому Отця. Свідки Єгови не відправляють богослужень на славу Божу. Не визнають вміщених у Святому Письмі псалмів, гімнів і молитов, які ізраїльський народ, а потім Ісус Христос, апостоли і перші християни відмолювали і відмолюють у церкві донині., У своїх дуже примітивних і коротких молитвах Свідки Єгови не звертаються безпосередньо до Ісуса Христа і не славлять Його, як, наприклад, молився св. Стефан, коли його каменували (Дії 7, 59-60).
Свідки Єгови займаються виключно пропагандою і вдосконаленням методів, ціллю яких, як уже згадувалось, є знищення християнства. Вони ненавидять Церкву і сподіваються, що у найближчий час Армаґедону, тобто війни Бога Єгови з усіма людьми, які не належать до організації „Вартова Башта", вона перестане існувати. Свідки Єгови вірять, що того дня їхня організація буде єдиним місцем порятунку. А Святе Письмо вчить, що порятунку треба шукати в Ісусі Христі, нашому Богові, і в Його Святій Церкві, а не в приналежності до тієї чи іншої вигаданої людьми організації.
Найбільші атаки єговістів спрямовані на священиків та єпископів. Знаючи, що вівці розбіжаться, якщо не буде пастуха (Зах. 13, 7), священиків трактують як людей „тієї поганої системи речей", бо вони нібито перебувають на службі в диявола, ба навіть самі є дияволами.
Хіба Святе Письмо вчить принижувати честь і гідність священиків, обливати їх брудом, як це роблять Свідки Єгови? Святе Письмо розповідає про великі достоїнства священиків, навчає шанувати їх і віддавати їм почесті (Лев. 21, 8-10; Сир. 7, 29-31; Пс. 105, 15; 1 Хр. 16, 22; Євр. 5, 1-5; Лк. 22, 19; Йо. 20, 23; Мт. 28, 19; Лк. 10, 16; 1 Тим. 5, 17-19). „Не судіте, щоб вас не судили" (Мт. 7, 1).
Свідки палають ненавистю до християнства, заражають нею адептів, новопосвячених у таємниці секти, а Святе Письмо вчить, що хто в своєму серці плекає ненависть до іншої людини, той справжній ненависник і живе в темряві (пор. 1 Йо. 2, 11; 4, 20).
Якщо трапляється, що хтось із Свідків добровільно виходить з організації „Вартова Башта" або його виключають з неї, то він неспроможний самотужки повернутися в лоно Церкви, до якої йому прищепили відразу.
Цікавими з огляду на це є рядки із книги В. Й. Шнеля „До світла християнства", у якій автор, розповідаючи про себе, аналізує в такий спосіб організацію та її членів: „Як Свідок Єгови і вірний прихильник організації „Вартова Башта" я сіяв ненависть, ширив наклепи та брехню про християнство, навчав Свідків Єгови, що Церква і духовенство, їх філософія і практична діяльність - це щось вороже, допомагав формувати свідомість Свідків Єгови як ворогів історичного християнства". Всі Свідки Єгови вважають християнство „Великим Вавілоном", це їхнє переконання переростає в манію.


Софія Клімовська

Використовуються технології uCoz
ВХІД НА ПОРТАЛ


Copyright Ortodox portal LOGOS © 2023 Використовуються технології uCoz