Нд, 20.09.2020, 20:35
 
Головна Реєстрація Вхід
Зробити стартовою / Додати у Вибране / RSS
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
РОЗДІЛИ БІБЛІОТЕКИ
Статті адміністратора
Різні статті
Пам’яті пастиря
Спогади про митрополита Даниїла
Догматичне богослів’я
Церковне право
Новий Завіт
Персоналії
Історія
Проповіді
Дідахі
Вселенське Паравослав’я
Історія Древньої Церкви
Літургіка
Патрологія
Статті грецькою
Статті англійською
Молитовник
Молитви
ОПИТУВАННЯ
Православна Церква в Україні повинна бути?
Всього відповідей: 796
Головна » Бібліотека » Персоналії

Блаженнійший Архиєпископ Афінський і всієї Елади Ієронім
Митрополит Фівейський і Лівадійський Ієронім (у миру Іоаніс Ліапіс) народився в 1938 році в містечку Інофіта в Беотії. Закінчив філософський і богословський факультети Афінського університету в 1967 році. Закінчив аспірантури Грацського (Австрія), університетів Регенсбургського і Мюнхенського. Деякий час працював в Афінському археологічному товаристві.
Рукоположений в диякона і пресвітера в 1967 році. Обіймав посади: протосинкел Фівейської і Лівадійської митрополії (1967-1978), настоятель монастирів Преображенського Сагмата (1971-1977) і преподобного Луки (1977-1981), Генеральний Секретар Священного Синоду Еладської Церкви (1978-1981).
Архієрейська хиротонія відбулася 4 жовтня 1981 року.
Преосвященний Ієронім був членом наступних Синодальних комісій: стипендіальної, з церковної освіти, з церковної власності, по зв'язках Церкви і держави. Виконував обов'язки помічника головного редактора радіостанції Еладської Церкви.
Очолювана владикою Ієронімом Фівейська митрополія займає перше місце серед митрополій Еладської Православної Церкви по кількості кліриків, що мають наукові ступені або диплом про вищу богословську освіту.
Преосвященний Ієронім - автор багатьох статей, досліджень і праць з богословської, соціальної і історичної тематики. За книгу «Середньовічні пам'ятники Евбєї» в 1970 році був нагороджений премією Афінської академії наук.
Митрополит Ієронім - почесний доктор медичного факультету університету Крайова (Румунія) і президент Грецького кардіологічного товариства.
Розділ: Персоналії | Додано:(08.02.2008)
Переглядів: 1389
Використовуються технології uCoz
ВХІД НА ПОРТАЛ


Copyright Ortodox portal LOGOS © 2020 Використовуються технології uCoz