Чт, 28.03.2024, 22:18
 
Головна Реєстрація Вхід
Зробити стартовою / Додати у Вибране / RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Розділи » Різне » Межконфессиональные "странности"???
Межконфессиональные "странности"???
геродотДата: Ср, 06.02.2008, 19:30 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Статус: Offline
Как формчане воспринимают ТVтрапезы верующих разных религий на СТБ с участием прес-секретаря КП архимандр. Евстратия? Обсудим? wacko
shuraДата: Нд, 17.02.2008, 20:48 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Статус: Offline
Цікаво , як сприймаєте це ви! У вас є якісь аргументи щодо особи архимандрита Євстратія? admin

З повагою свящ. Степан Шира
ІонаДата: Ср, 20.02.2008, 21:49 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Я проти, я вважаю що вони повинні спілкуватись, але не на телебаченні...

Іона
shuraДата: Чт, 21.02.2008, 23:21 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Статус: Offline
cool Цікаво,чому ви так вважаєте Іоно? Ви неправі! Як можна говорити вони можуть спілкуватися, але не на телебаченні-це означає що вони повинні ховатися чи скривати щось від глядачів тобто людей! Я взагалі вважаю, що такі зустрічі є доречними! Але кожен виступаючий повинен дотримуватись християнських цінностей, церковних канонів- тому,що в такому випадку він не приставляє свої інтереси, чи власну думку, а інтереси церкви, він автоматично стає її лицем! Св. письмо висвітлює такі слова :"за вчинками вашими будуть бачити, що ви мої діти" тому ці вчинки на мою думку проявляти можна не тільки в храмах , буденному житті , але і пресі, телебаченні та іншій формі. Щось розяснити , підтвердити чи осудити правоту того чи іншого віровчення, закликати творити добрі справи, подати корисні поради, поспілкуватися з представниками інших релігійних організацій, вдосконалюватися повинен кожний пастир і християнин в різних формах, невичерпною з яких є мас-медія. Люди повинні бачити життя церкви і в такій формі також. Священник - людина! Все людині позволено, але не все їй на користь, тому побачимо, яку користь принесе архимандриту Євстратію його TV трапеза на СТБ з віруючими ЛЮДЬМИ інших релігій. booze

З повагою свящ. Степан Шира
геродотДата: Пт, 22.02.2008, 19:32 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Статус: Offline
Мне не понравилось то спокойствие с которым христианин откушал идоложертвенные объедки "господа кришны".
shuraДата: Пт, 22.02.2008, 21:42 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Статус: Offline
Коли споживаємо Тіло і Кров Христа то віримо не в хліб і вино , а в особисту присутність Бога, віримо, що це правдиві Його Тіло і Кров! Коли Євстратій "откушал " то я сумніваюсь що ці "идоложертвенные объедки" він сприймав за якусь вищу матерію! Мета його була напевно не покаятись в гріхах перед "господом кришны". А його спокій це нормальне явище. Ви що хотіли щоб в нього клобок по студії почав літати! Він робив це відкрито. Якщоб він втіхаря пішов в мечеть і обрізався тоді я переживав би разом з вами! Всетаки він християнином зайшов в студію і християнином з неї вийшов! cat

З повагою свящ. Степан Шира
геродотДата: Сб, 23.02.2008, 10:47 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Статус: Offline
Досточтимый отец Стефан! Я считаю, что даже участие в формальном жертвоприношении языческим богам есть грех. Тому свидетельством есть многочисленные поступки свв.мчч. первых веков христианства. Им предлагали язычники хотя бы для вида употребить идоложертвенное как бы не всамом деле и они отказывались предпочитая мученический подвиг. Кстати в начале Вел. поста в храмах благословляеться кутья. Наверняка Вы знаете почему?
shuraДата: Чт, 28.02.2008, 22:37 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Статус: Offline
Я думаю, що до перших віків християнства потрібно прислухатись але йти в ногу з теперішнім світом, котрий вимагає віднас різних вчинків і змін! Якщо ми хочемо допомогти сучасній людині ми покрайній мірі самі вимушені бути сучасними. Все що несуперечить волі і законам Божим є дозволеним а значить допустимим. Возлюби ближнього як самого себе! На мою думку отець Євстратій проявив свою любов, та високу дипломатичність по відношенню до своїх співрозмовників!!!

З повагою свящ. Степан Шира
lag-mykolajДата: Пт, 29.02.2008, 10:01 | Повідомлення # 9
Група: Перевірені
Повідомлень: 13
Статус: Offline
Все нам дозволено, але не все корисно.
Думаю архимандриту Євстратію варто було утриматись від участі в цій програмі.
По перше він чернець, а подруге він дійсно багатьох ввів у спокусу.


З повагою свящ. Миколай.
shuraДата: Пт, 29.02.2008, 13:47 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Статус: Offline
Чому ви вважаєте отче Миколаю що йому потрібно було утримуватись! Чернець він чи хтось інший, але поступив дипломатично! Чи ви так не вважаєте? А вас він ввів у спокусу?

З повагою свящ. Степан Шира
геродотДата: Пт, 29.02.2008, 20:21 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Статус: Offline
[font=Arial]
Quote (shura)
На мою думку отець Євстратій проявив свою любов, та високу дипломатичність по відношенню до своїх співрозмовників!!!

Cаме цих, достойних якостей, прес-секретар, власне, не виявив до своїх одновірців.

И обращаясь вновь к отцу Стефану. Вы не ответили на мой вопрос о благословении кутьи. Почему ми так чтим святого Феодора Тирона??????????????????????????

lag-mykolajДата: Нд, 02.03.2008, 11:09 | Повідомлення # 12
Група: Перевірені
Повідомлень: 13
Статус: Offline
Отче Степане, сьогоднішє апостольське читання, як на мене, дало відповіді на всі Ваші запитання.

З повагою свящ. Миколай.
геродотДата: Вт, 04.03.2008, 22:02 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Статус: Offline
Жестко реагируете, всечестный отче Николай! Хотя это не Вы, Евангелие!

_______________________________
И еще. Где ж ответ о. Стефана?

Добавлено (04.03.2008, 22:02)
---------------------------------------------
shura, жду Вашего ответа!!!!!!!!!! ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Повідомлення відредагував геродот - Вт, 04.03.2008, 22:03
romulДата: Ср, 28.05.2008, 13:05 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Статус: Offline
Можливо, я запізно написав, але ігумен Євстратій ідоложертвенного не вживав. Сам бачив! Ідоложертвенне"освячується" у капищі, а предмет трапези ігумена готувався на кухні без будь-яких святотатственних "священнодійств". САМ БАЧИВ! cool
Форум » Розділи » Різне » Межконфессиональные "странности"???
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Locations of visitors to this page
Використовуються технології uCoz