Чт, 24.09.2020, 23:17
 
Головна Реєстрація Вхід
Зробити стартовою / Додати у Вибране / RSS
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
РОЗДІЛИ БІБЛІОТЕКИ
Статті адміністратора
Різні статті
Пам’яті пастиря
Спогади про митрополита Даниїла
Догматичне богослів’я
Церковне право
Новий Завіт
Персоналії
Історія
Проповіді
Дідахі
Вселенське Паравослав’я
Історія Древньої Церкви
Літургіка
Патрологія
Статті грецькою
Статті англійською
Молитовник
Молитви
ОПИТУВАННЯ
На якій мові повинно звершуватись богослужіння в храмі?
Всього відповідей: 908
 БІБЛІОТЕКА
Головна » Бібліотека » Різні статті

Всього матеріалів: 54
Показано матеріалів: 51-54
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6

Грузинська Церква все більше віддаляється від Московського Патріархату

З 12 по 16 жовтня 2007 р. відбувалися урочисті заходи, присвячені 30-літтю інтронізації Католикоса-Патріарха всієї Грузії Ілії ІІ та 1400-літтю заснування монастиря Святого Хреста (Джварі) поблизу древньої столиці Грузії Мцхета. Це святкування було поєднане з відзначенням 14 жовтня «Светіцховлоба» - грузинського церковно-народного свята на честь Хітона Господнього та Животворчого Стовпа, які зберігаються у кафедральному соборі Светіцховелі в Мцхеті.
Головними гостями урочистостей стали Вселенський Патріарх Варфоломій І та Архієпископ Кіпрський Хризостом ІІ. Під час святкових заходів Патріарх Варфоломій був удостоєний найвищої нагороди Грузії для іноземців – «Ордена Золотого Руна». Йому також було присвоєно звання почесного академіка Академії наук Грузії.
Різні статті | Переглядів: 1682 | Додано: 19.10.2007

В останні роки в багатьох православних церковних і біляцерковних ЗМІ Російської православної церкви (РПЦ) доволі часто вживається термін «Канонічна територія». Цей термін став могутнім щитом, який парирує всі зусилля українського суспільства впорядкувати Українське православ’я, отримати для нього необхідний і законний автокефальний статус, іншими словами — відтворити єдину, визнану Вселенським православ’ям Українську церкву. На всі українські зусилля з боку Московської патріархії чутно одну стандартну відповідь: «Україна є канонічною територією РПЦ — українське православ’я є невіддільною частиною московського». Що ж таке власне ця «канонічна територія», до якої ми прикуті?
Різні статті | Переглядів: 1407 | Додано: 17.10.2007

Метеори – унікальне місце на нашій планеті, яке все частіше називають сьогодні «восьмим чудом світу». Вони належать до найбільш шанованих місць паломництва для всіх православних християн, як найбільш визначний чернечий центр після Афону, і в той же час – одним з найбільш популярних місць у Греції.

Різні статті | Переглядів: 1785 | Author: | Додано: 11.10.2007

Використовуються технології uCoz
ВХІД НА ПОРТАЛ


Copyright Ortodox portal LOGOS © 2020 Використовуються технології uCoz