Під дзвін дзвонів всіх церков у Вірменії вшанували пам'ять убитого в Стамбулі вірменського журналіста, редактора газети «Агос» Гранту Дінка. У кафедральному соборі Першопрестольного Ечміадзіна і церквах єпархій Вірменської Апостольської Церкви в різних країнах світу одночасно пройшла траурна літургія, присвячена до роковин смерті Дінка. Про це повідомиляє «
Благовест-інфо». 53-річний Дінк був убитий 19 січня в Стамбулі, перед входом в редакцію власної турецько-вірменської газети «Агос». Він був відомий своїми жорсткими статтями, присвяченими геноциду вірмен, організованому і здійсненому владою Туреччини Османа в 1915-1923 рр. Саме за роботу над цією темою Дінк не раз ставав об'єктом гонінь з боку уряду сучасної Туреччини. Вбивство журналіста турецькими націоналістами викликало широкий резонанс на всьому цивілізованому світі. Воно було засуджене керівниками євроструктур і багатьма міжнародними організаціями.
10 грудня 2007 року Грант Дінк був удостоєний звання героя за свободу преси в світі Міжнародним інститутом преси. Протягом 2007 року в світі при виконанні свого професійного обов'язку загинуло 111 журналістів, і ця кількість перевищує трагічну статистику попередніх років. Однією з перших жертв 2007 року став Грант Дінк.
У пам'ять загиблого Дінка від руки турецького націоналіста, 21 січня, в Єревані і інших містах Вірменії організовані масові акції. Крім того, до роковин смерті Дінка офіційний сайт Музею-інституту геноциду вірмен помістив раніше не опубліковане інтерв'ю Дінка турецькій журналістці Аліне Озінян, де редактор «Агоса» заявляє: «Без сумніву, події 1915 року були геноцидом вірмен». Кажучи про спробу Вірменії встановити дипломатичні відносини з Туреччиною без передумов, і пропозиція Туреччини створити комісію з учених-істориків, що поступила у відповідь, Грант Дінк заявив в цьому інтерв'ю, що не думає, про щире відношення Туреччини.
20 січня пам'ять убитого в Стамбулі вірменського журналіста пошанували і тисячі турків з плакатами, в яких знов звучали гасла «Я - Грант Дінк», «Всі ми - вірмени».